Kontakt w sprawie produktów kutych

Czekamy na Państwa e-mail lub telefon i jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Heimo Leitner


Dział dystrybucji
A, CH

+43 3858 6161-277

heimo.leitner@breitenfeld.at

Emil Hamzic


Dział dystrybucji
D (kody pocztowe 1-6)

kierownictwo wewnętrzne
działu stali prętowej

+43 3858 6161-226

emil.hamzic@breitenfeld.at

Richard Kiefer


Dział dystrybucji

A, CH

+43 3858 6161-275

richard.kiefer@breitenfeld.at

Marion Winkelbauer


Dział dystrybucji 
I, F

+43 3858 6161-278

marion.winkelbauer@breitenfeld.at

Daniel König


Dział dystrybucji

+43 676 8406161-575

daniel.koenig@breitenfeld.at

Nicol Temmel


Dział dystrybucji,
administracja

+43 3858 6161-216

nicol.temmel@breitenfeld.at

Klaudia Doppelreiter


Dział dystrybucji
PL

Dział wewnętrzny

+43 3858 6161-570

klaudia.doppelreiter@breitenfeld.at

Johann Schein


Dział dystrybucji 
A, CH

Terenowy dział dystrybucji

+43 676 840616-268

johann.schein@breitenfeld.at

Thomas Caspers-Luther


Dział dystrybucji 
D (kody pocztowe 1-6), B, NL

Terenowy dział dystrybucji

+49 151 72505692

thomas.caspers-luther@breitenfeld.at